Wkręć się w Sopot

Dołącz do konkursu w Sopocie, jeśli Twoje miejsce pracy lub uczelnia jest zlokalizowana właśnie tutaj.

Zapisz swoją drużynę

 • Firmy, uczelnie/szkoły, grupy

  W grze prowadzone są rywalizacje pomiędzy firmami, uczelniami, organizacjami i grupami nieformalnymi. Aby dołączyć do zespołu, należy ją wcześniej zarejestrować - może to nastąpić w każdej chwili.
 • Wypełnij formularz rejestracyjny

  Od 20 sierpnia prowadzimy rejestrację zespołów w Konkursie. To proste - kliknij przycisk i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając podstawowe informacje. W ciągu kilku dni od rejestracji otrzymasz pakiet informacji.
 • Otrzymasz punkty za trasy do/z pracy

  Podczas rejestracji firmy podaj lokalizację biura/uczelni. Po dołączeniu do zespołu firmowego, aplikacja automatycznie wykryje przejazdy do/z pracy i naliczy 50 punktów (maksymalnie 2x dziennie i 10x w tygodniu). Bonusowe przejazdy nie są dostępne dla grup nieformalnych.
 • Twojej grupy nie ma jeszcze w konkursie?

  Jeśli Twojej grupy nie ma na liście, oznacza to, że nie jest zarejestrowana lub czeka na wprowadzenie. W każdej chwili możesz przejść przez wybór zespołów jeszcze raz i do niej dołączyć - kliknij “KONKURS/DRUŻYNY” w Menu i przejdź ponownie przez wybór konkursu.

Materiały konkursowe do ściągnięcia

Aktualne wyniki

Wyniki indywidualne - finał 31.10 - ZOBACZ

Wyniki Firmy - finał 31.10 - ZOBACZ
Wyniki w kategoriach liczby pracowników: 1000+, 251-1000, 51-250, 11-50, 2-10,

Wyniki Uczelnie/Szkoły - finał 31.10 - ZOBACZ

CZAS
KONKURSU
01.09 - 31.10

ŚCIĄGNIJ APLIKACJĘ I DOŁĄCZ DO KONKURSU

Activy poprzez dobrą zabawę pomaga Ci zbudować motywację do większej aktywności rowerowej. Przesiądź się z nami na rower - dla lepszego zdrowia, czystszego środowiska i przyjaznych miast.

KONTAKT

KOORDYNATOR MIASTA
rower@sopot.pl
APLIKACJA ACTIVY